Kaja Kozłowska

I jak się  odnajdujesz się w moich opowieściach?

Może chcesz się podzielić swoimi?

Jestem ich bardzo ciekawa…

A poza tym serdecznie zapraszam do tworzenia nowych strategii:

życiowych,

zawodowych,

rodzicielskich,

relacyjnych lub sytuacyjnych…

Potrzebujesz w tym wsparcia? Chętnie się go podejmę! Wspieram w życiowych remanentach, towarzyszę w procesach zmian i regulowaniu życiowych nawyków.

Moje klientki to najczęściej Artystyczne Dusze, z którymi pracuję w czasie indywidualnych sesji.

Tematy z jakimi najczęściej przychodzą dotyczą zmiany sytuacji zawodowej, trudności w związku lub poczucia życiowego utknięcia.

W efekcie pracy ze mną potrafią określić kierunek zmian i skutecznie je przeprowadzić.

Spotkania ze mną mają różne scenariusze w zależności od sytuacji. Ale zwykle zaczynamy od pakietu obejmującego 5 spotkań, odbywających się w 2-3 tygodniowych odstępach. Pracuję zarówno w gabinecie jak i on-line, w zależności od potrzeb.

Pierwsze spotkanie – jeśli jeszcze się nie znamy ma charakter konsultacji i trwa ok. 60 min. To czas, kiedy możemy się poznać i zaplanować współpracę. Omówić zasady i potrzeby.

Więcej nie piszę, bo bardzo nie lubię uogólnień, a wiem że każdy klient to odrębna opowieść. Inna opowieść, inny rytm, inne tempo. Jaka jest Twoja?

 

Poniżej kilka faktów dotyczących mojej pracy:

  • Jestem certyfikowanym coachem Professional Certified Coach, wspieram International Coach Federation.
  • Jestem certyfikowanym coachem w podejściu Zen Coachingu.
  • Od 2016 roku jestem kierownikiem Studiów Podyplomowych Train the trainer Porozumienie bez Przemocy w Collegium Civitas.

Regularnie uczestniczę w programach szkoleniowych rozwijających moje umiejętności wspierania klientów w procesach zmian. Moi najważniejsi nauczyciele to Marshall Rosenberg, Kare Landfald, John Wittington i Sarah Peyton – w kolejności pojawiania się na ekranie, że się tak wyrażę ;-).

Do zobaczenia!

Najczęściej najłatwiej jest napisać – najlepiej na mail:  kaja.kozlowska@centrumcoachingu.com, lub używając formularza na dole.

Zapraszam też na FB : Kaja Kozłowska PCC.

Sesje osobiste odbywają się w Warszawie w ośrodkach: Radość Bycia oraz Holistic House.
Sesje on-line odbywają się wszędzie.

kajamariann
195
 Zdjęcia
231
 ludzie
195
 Następujący
Te cytat wpadł mi prosto w serce. Tak, dokładnie tak. Z malowaniem jest tak samo!!!! Zapraszam na jesienne malowanki! Kto jeszcze nie wie o co chodzi, niech pyta :-) #malowanie #farby #akryl #warsztat #kreatywnośćBardziej dziś należy liczyć na wewnętrzne światło niż na słońce...Ale i tak dobrego dnia!!! #takidzien #takajaI tak!!! No coś pięknego!

#żyrafa #nvc #bogactwo #piękno  #smakTaki początek dnia!!!! Dziś kończymy program studiów podyplomowych Porozumienie bez Przemocy ❤❤❤❤ # nvc #pbp #studia #civitas #collegiumCoś się zaraz komuś ułoży... bardzo ciekawe co to będzie...
moc obrazu się odkrywa

#love #ciekawość #spotkania #zajęcia #działanie #coaching #nvc #pbp... no i tak...dawno nie widziane parasole.... #deszcz #jesień #jeszczenieWieczorny relaks. Dawno nie rysowałam...zaczynam od kolorowania

#olsikowa #rysowanie #wieczorem #uspokojenieSummer rozpusta...
Wakacyjne spotkania pracocholików lub jak to pięknie nazwała Asia - pasjonatów swojej pracy. 
#lato #beza #lemoniada #przyjaźń #pasjonatkiWczoraj w tej samej sukience zorientowałam się że minął miesiąc od powrotu z mojej podróży marzeń. Tylko miesiąc  a tak intensywny jakby rok.  Ale i tak cały czas jak zamknę oczy to biegnę z zakupami przy Central Parku... #przyjaciółki #nycgirl #nyc #kobiety #marzenia #moc #chcęwięcej