Kaja Kozłowska

I jak się  odnajdujesz się w moich opowieściach?

Może chcesz się podzielić swoimi?

Jestem ich bardzo ciekawa…

A poza tym serdecznie zapraszam do tworzenia nowych strategii:

życiowych,

zawodowych,

rodzicielskich,

relacyjnych lub sytuacyjnych…

Potrzebujesz w tym wsparcia? Chętnie się go podejmę! Wspieram w życiowych remanentach, towarzyszę w procesach zmian i regulowaniu życiowych nawyków.

Moje klientki to najczęściej Artystyczne Dusze, z którymi pracuję w czasie indywidualnych sesji.

Tematy z jakimi najczęściej przychodzą dotyczą zmiany sytuacji zawodowej, trudności w związku lub poczucia życiowego utknięcia.

W efekcie pracy ze mną potrafią określić kierunek zmian i skutecznie je przeprowadzić.

Spotkania ze mną mają różne scenariusze w zależności od sytuacji. Ale zwykle zaczynamy od pakietu obejmującego 5 spotkań, odbywających się w 2-3 tygodniowych odstępach. Pracuję zarówno w gabinecie jak i on-line, w zależności od potrzeb.

Pierwsze spotkanie – jeśli jeszcze się nie znamy ma charakter konsultacji i trwa ok. 60 min. To czas, kiedy możemy się poznać i zaplanować współpracę. Omówić zasady i potrzeby.

Więcej nie piszę, bo bardzo nie lubię uogólnień, a wiem że każdy klient to odrębna opowieść. Inna opowieść, inny rytm, inne tempo. Jaka jest Twoja?

 

Poniżej kilka faktów dotyczących mojej pracy:

  • Jestem certyfikowanym coachem Professional Certified Coach, wspieram International Coach Federation.
  • Jestem certyfikowanym coachem w podejściu Zen Coachingu.
  • Od 2016 roku jestem kierownikiem Studiów Podyplomowych Train the trainer Porozumienie bez Przemocy w Collegium Civitas.

Regularnie uczestniczę w programach szkoleniowych rozwijających moje umiejętności wspierania klientów w procesach zmian. Moi najważniejsi nauczyciele to Marshall Rosenberg, Kare Landfald, John Wittington i Sarah Peyton – w kolejności pojawiania się na ekranie, że się tak wyrażę ;-).

Do zobaczenia!

Najczęściej najłatwiej jest napisać – najlepiej na mail:  kaja.kozlowska@centrumcoachingu.com, lub używając formularza na dole.

Zapraszam też na FB : Kaja Kozłowska PCC.

Sesje osobiste odbywają się w Warszawie w ośrodkach: Radość Bycia oraz Holistic House.
Sesje on-line odbywają się wszędzie.

kajamariann
188
 Zdjęcia
227
 ludzie
190
 Następujący
Summer rozpusta...
Wakacyjne spotkania pracocholików lub jak to pięknie nazwała Asia - pasjonatów swojej pracy. 
#lato #beza #lemoniada #przyjaźń #pasjonatkiWczoraj w tej samej sukience zorientowałam się że minął miesiąc od powrotu z mojej podróży marzeń. Tylko miesiąc  a tak intensywny jakby rok.  Ale i tak cały czas jak zamknę oczy to biegnę z zakupami przy Central Parku... #przyjaciółki #nycgirl #nyc #kobiety #marzenia #moc #chcęwięcejOstatni dzień przed powrotem, trzykrotny zdobywca Maciejowej śpi i propozycje ruszenia się zbywa pełnym dezaprobaty spojrzeniem.

#cavalier #pies #góry #gorce #wakacje #tęsknięzaspokojemWakacyjne zdobycze. Przyjadą ze mną do domu. Każda przez przypadek do mnie trafiła ale jak wiadomo przypadków nie ma... #książki #książkanawakacje #historie #ciekawe #książkaPieniny. Moc. Piękno. Filtra brak.
Latają czarne bociany nad nami.

#przełombiałki #rzeka #natura #czystośćArizona, Gorce, Ziemia, Dom... #wakacje #gorce #rabka #spokój  #spacer #wieczoremPrzestrzeń, wolność, wzruszenie... Pierwszy raz widziałam Grand Canion na zdjęciach gdy miałam ok 10 lat. Teraz na żywo. Dreams come true... #grandcanion #girlstrip2019 #wolność #wow #niesamowiteBeach time at Floryda... cudnie przysmażona zbieram się do powrotu... #plaża #wakacje #podróż #relaksW drodze. Przez święte ziemie Navajo.Dziękuję że mogę.

#Arizona  #navajo #ustrip #girltrip #love #freedom #grandcanion #navajomonument