Kaja Kozłowska

I jak się  odnajdujesz się w moich opowieściach?

Może chcesz się podzielić swoimi?

Jestem ich bardzo ciekawa…

A poza tym serdecznie zapraszam do tworzenia nowych strategii:

życiowych,

zawodowych,

rodzicielskich,

relacyjnych lub sytuacyjnych…

Potrzebujesz w tym wsparcia? Chętnie się go podejmę! Wspieram w życiowych remanentach, towarzyszę w procesach zmian i regulowaniu życiowych nawyków.

Moje klientki to najczęściej Artystyczne Dusze, z którymi pracuję w czasie indywidualnych sesji.

Tematy z jakimi najczęściej przychodzą dotyczą zmiany sytuacji zawodowej, trudności w związku lub poczucia życiowego utknięcia.

W efekcie pracy ze mną potrafią określić kierunek zmian i skutecznie je przeprowadzić.

Spotkania ze mną mają różne scenariusze w zależności od sytuacji. Ale zwykle zaczynamy od pakietu obejmującego 5 spotkań, odbywających się w 2-3 tygodniowych odstępach. Pracuję zarówno w gabinecie jak i on-line, w zależności od potrzeb.

Pierwsze spotkanie – jeśli jeszcze się nie znamy ma charakter konsultacji i trwa ok. 60 min. To czas, kiedy możemy się poznać i zaplanować współpracę. Omówić zasady i potrzeby.

Więcej nie piszę, bo bardzo nie lubię uogólnień, a wiem że każdy klient to odrębna opowieść. Inna opowieść, inny rytm, inne tempo. Jaka jest Twoja?

 

Poniżej kilka faktów dotyczących mojej pracy:

  • Jestem certyfikowanym coachem Professional Certified Coach, wspieram International Coach Federation.
  • Jestem certyfikowanym coachem w podejściu Zen Coachingu.
  • Od 2016 roku jestem kierownikiem Studiów Podyplomowych Train the trainer Porozumienie bez Przemocy w Collegium Civitas.

Regularnie uczestniczę w programach szkoleniowych rozwijających moje umiejętności wspierania klientów w procesach zmian. Moi najważniejsi nauczyciele to Marshall Rosenberg, Kare Landfald, John Wittington i Sarah Peyton – w kolejności pojawiania się na ekranie, że się tak wyrażę ;-).

Do zobaczenia!

Najczęściej najłatwiej jest napisać – najlepiej na mail:  kaja@lifecoach.com.pl, lub używając formularza na dole.

Zapraszam też na FB : Kaja Kozłowska PCC.

Sesje osobiste odbywają się w Warszawie w Ośrodku Radość Bycia.
Sesje on-line odbywają się wszędzie.

kajamariann
173
 Zdjęcia
218
 ludzie
164
 Następujący
I taki bukiet wdzięczności dla mnie. Och jak mi dobrze!!! Dziękuję!!!
#icfmazowszeJa też dziękuję!!! Wszystko co byli, wspierali i doświadczali!!! #coachingweek #icf #icfmazowsze #coach #coaching #lifecoachNietypowy kadr 🤔ale chcę pokazać ten obłędny 🍃sufit, który w @holistichousewarsaw zdobi gabinety. Piękny, czyż nie? Ale dobrze tam będzie się gapić w sufit!!!! Znaczy nie ja😄, bo zamierzam się koncentrować na klientach... Ale u moich koleżanek na masażu lub sesji akupunktury...o to na pewno... 🍀🍀🍀Otwarcie już wkrótce, ogromnie się cieszę że w takim miejscu jest gabinet na sesje. Bardzo bliska mi idea ciała i duszy w jednym. 
Dbajmy o nasze zdrowie i emocje!

#coaching #lifecoaching #design  #holistic #holistichouse #sufit #projekt #otwarciewkrótceZaczynam prawdziwą świąteczną ucztę!!! #książka #czytanie #kocham #czującKtoś tu czeka aż jubilatka się obudzi....
Będzie niespodzianka... #piniaty #urodziny #letmetryOd 11 lat tak za Nią człapiemy...tzn jutro będzie równo jedenaście. 
#corka #córeczka #urodziny #wiosennedziecko #miłość #radość #wdzięcznośćCzy będzie mój? Przepiękny od @sofancy_dancewear . Jest nadzieja bo w poniedziałek mam imieniny.No drzwi mam juz gotowe na przyjmowanie gości w Święta. 
#wianek #wilywianki #swieta #wiosna