Podróż do siebie

PODROZE III RAMKA AUTOR

Opowieść czwarta

Dopiero 19-ta, a przez okrągłe okienko widzę ciemne niebo. Niedospana, trochę zmęczona podróżą, ciekawa i niesamowicie szczęśliwa, wychodzę z samolotu. I wpadam w balijskie powietrze – gorąco, wilgotno, wspaniale. Całą sobą mówię TAK. O to mi chodziło, tego potrzebowałam! I każdy kolejny dzień to potwierdza. Jest ciepło bardzo, nietypowo jak na październik czasami pada deszcz. Przez godzinę dziennie, ale tak rzęsiście, że gdy pada trudno jest usłyszeć głos drugiej osoby. I dobrze – to czas na słuchanie siebie. Ten czas na Bali to wspaniały prezent jaki sobie zrobiłam – i dla ciała, i dla duszy, i dla kobiecości, i dla zabawy. Wróciłam chyba 10 lat młodsza, oczyszczona wspaniałą dietą raw, wzmocniona uzdrawiającymi owocami, rytuałami. Zainspirowana rozmowami, tańcem, koncertami, balijską obrzędowością.

I zapraszam: wyrusz w Podróż do siebie!

W 2019 roku wyruszmy do Tajlandii w marcu, szczegółowy plan już się tworzy!

 

Warszawa – Koh Phangan – Bangkok – Warszawa

Po co jedziemy?

– po słońce i reset
– by nawiązać kontakt ze swoim ciałem, pić soki, jeść mniej :-), ćwiczyć i tańczyć, wrócić lżejszym i bardziej uśmiechniętym
– poznawać nowe miejsca w sobie i na mapie.

Warsztat to zanurzenie w sobie. Będzie jeden dzień milczenia, specjalna dieta, sesje oddechowe, głęboka transformacyjna praca. Będziemy przyglądać się co Cię woła na najgłębszym duchowym poziomie, aby potem zabrać te wskazówki do codziennego życia.

W programie: ruch, medytacje dynamiczne, elementy ustawień systemowych, praca coachingowa. Część zajęć będzie na plaży, część w wodzie np. sesja oddechowa, część w plenerze, część w sali. Damy sobie samym 100% uwagi przy wspierającej obecności nas wszystkich, aby w końcu poczuć i usłyszeć siebie, bez napinania się na rozwój czy reset, łagodnie zanurzając się w to, co jest, z lekkością i humorem. Ten czas spędzimy razem, uczestniczymy we wszystkich zajęciach. Zobaczycie, z wrócicie z nowym blaskiem w oczach i w ciele. Warto.

Druga część wyjazdu to wyjście ku światu, poznawanie, szaleństwa podróży, wizyta w day spa. Proponujemy wspólne wycieczki, ale w tej części wyjazdu ważna jest wolność. Nie trzeba realizować planu, można zmienić grafik według własnych potrzeb, lub powałęsać się samotnie. Mamy dla Was piękne propozycje i mamy nadzieję, że po prostu będzie fajnie być razem, ale czujcie się swobodnie, ten czas jest dla Was.

 

PLAN PODRÓŻY  – na marzec 2019 – właśnie powstaje, a ostatnio było tak:

 

19.03. wylot z Warszawy do Bangkoku

20.03. z Bankoku lecimy na Koh Samui i stamtąd katamaranem płyniemy na Koh Phangan, naszą docelową wyspę

21 – 25.03. warsztat coachingowy

26-27.03. zwiedzanie Koh Phangan, wycieczki, plażowanie. Podróżujemy po wyspie. Zwiedzamy miasteczko Thong Sala, plaże Hat Thian Hat Yao znaną z filmu „Niebiańska plaża”, do której można się dostać przez dżunglę lub łódką albo spędzamy dzień w gabinecie kosmetycznym na plaży, patrząc na wodę…

Planujemy też całodniowy rejs katamaranem do Zatoki Tajlandzkiej, aby zobaczyć Koh Nang Yuan – to podobno jedna z ośmiu najpiękniejszych wysp świata, a właściwie kompleks trzech małych wysepek, połączonych ze sobą piaszczystą ławicą, która w czasie przypływu znika pod wodą.

28-29.03. czas na Bangkok – zwiedzanie miasta i udział w lekcji wegetariańskiej tajskiej kuchni

30.03. wylot do Warszawy

 

 

Tę podróż organizujemy wspólnie z Iwoną Kubiak.

Wyrusz w PODRÓŻ DO SIEBIE SAMEJ  w marcu 2019 –
daj nam znać, że jedziesz z nami, możesz mailem: kaja@lifecoach.com.pl;

Napisz jak najszybciej, bo miejsca na naszej liście zapełniają się naprawdę szybko!

kajamariann
188
 Zdjęcia
227
 ludzie
190
 Następujący
Summer rozpusta...
Wakacyjne spotkania pracocholików lub jak to pięknie nazwała Asia - pasjonatów swojej pracy. 
#lato #beza #lemoniada #przyjaźń #pasjonatkiWczoraj w tej samej sukience zorientowałam się że minął miesiąc od powrotu z mojej podróży marzeń. Tylko miesiąc  a tak intensywny jakby rok.  Ale i tak cały czas jak zamknę oczy to biegnę z zakupami przy Central Parku... #przyjaciółki #nycgirl #nyc #kobiety #marzenia #moc #chcęwięcejOstatni dzień przed powrotem, trzykrotny zdobywca Maciejowej śpi i propozycje ruszenia się zbywa pełnym dezaprobaty spojrzeniem.

#cavalier #pies #góry #gorce #wakacje #tęsknięzaspokojemWakacyjne zdobycze. Przyjadą ze mną do domu. Każda przez przypadek do mnie trafiła ale jak wiadomo przypadków nie ma... #książki #książkanawakacje #historie #ciekawe #książkaPieniny. Moc. Piękno. Filtra brak.
Latają czarne bociany nad nami.

#przełombiałki #rzeka #natura #czystośćArizona, Gorce, Ziemia, Dom... #wakacje #gorce #rabka #spokój  #spacer #wieczoremPrzestrzeń, wolność, wzruszenie... Pierwszy raz widziałam Grand Canion na zdjęciach gdy miałam ok 10 lat. Teraz na żywo. Dreams come true... #grandcanion #girlstrip2019 #wolność #wow #niesamowiteBeach time at Floryda... cudnie przysmażona zbieram się do powrotu... #plaża #wakacje #podróż #relaksW drodze. Przez święte ziemie Navajo.Dziękuję że mogę.

#Arizona  #navajo #ustrip #girltrip #love #freedom #grandcanion #navajomonument