Warsztat dla rodziców

Jeśli czasem czujesz, że toniesz w codzienności, czujesz się zagubiona, potrzebujesz zadbać o siebie i mieć świadomość tego co robisz jako rodzic – zdecyduj się na udział w tym warsztacie.

Obiecuję, to będzie ważny dzień dla Ciebie! Sama wielokrotnie tego doświadczałam… i  zapewne nadal będę – stąd wiem jak bardzo potrzebujemy dbać o naszą rodzicielską kondycję. Pracując jako coach ciągle poszukuję najskuteczniejszych sposobów na to jak dbać o siebie samą. I dla moich klientów i dla siebie samej. I widzę co działa, a co się nie sprawdza.

Z całego serca zapraszam na warsztat dla rodziców, w trakcie którego przejdziemy przez 3 ważne kroki:
-znajdziesz swoją odpowiedź na pytanie co to znaczy świadomy rodzic
-odkryjesz co sprawia, że momentami tracisz kontakt ze świadomością rodzicielską
-stworzysz swoje strategie na bycie świadomym rodzicem na co dzień

Wiem, że często sobota to czas dla rodziny i dzieci.Na ogarnianie i nadrabianie.  Ale kiedy ostatnio mogliście w sobotę zająć się sobą? Tym razem faktycznie poświęcisz jedną sobotę na to by każda kolejna była dobrym czasem dla Ciebie i Twojej rodziny. I nie tylko sobota 🙂

Będziemy pracować od godz 10 do 17-tej. Także jeszcze będzie chwila na poranne rodzinne śniadanie i wieczorne przytulasy. Piszę o tym, bo naprawdę wiem jak trudno czasem jest sobie pozwolić na bycie nieobecną w domu w sobotę.

Koszt uczestnictwa to 150 zł.

Miejsce: Ośrodek Radość Bycia, Warszawa Powiśle

Potrzebujesz wiedzieć więcej, chcesz o coś zapytać? kaja@lifecoach.com.pl, zadzwoń do mnie lub kontaktuj się przez messangera. 

Zapisy? Mail lub tu: https://goo.gl/forms/ksO2T16MPRT6aWH42

 

Do zobaczenia

Kaja