Coachingiem zajmuję się od 2009 roku. Najczęściej pracuję z kobietami poszukującymi równowagi, dążącymi do spełnienia w życiu zawodowym lub osobistym. Wierzę, że moje klientki mają wystarczające możliwości do osiągnięcia sukcesu, o którym marzą i to przekonanie pozwala mi na pełną mobilizację w procesie wspierania zmian i rozwoju.

W pracy czerpię zarówno z moich doświadczeń zawodowych jak i zainteresowań związanych z psychologią procesu, Porozumieniem bez Przemocy i coachingiem systemowym. Praca w roli coacha, czyli osoby towarzyszącej i wspierającej w procesie zmian, jest moją pasją i wielkim źródłem satysfakcji. Często mówię, że to mój przywilej i zaszczyt.

Prowadzę sesje on line lub w gabinecie w Warszawie.

Moje certyfikacje coachingowe, trenerskie i mediacyjne:

  • Coach PCC ICF – Professional Certified Coach w International Coach Federation
  • Certyfikowana w podejściu  Zen Coachingu
  • Absolwentka szkoły coachingu Coach U  ‘Core Essentials Fast Track Program’
  • Certyfikowany Trener  ‘Coaching Clinic®’ Corporate Coach U – strategiczne umiejętności z zakresu coachingu korporacyjnego dla menedżerów, przywódców i coachów
  • Absolwentka programu Systemic Coaching Constellations, J. Whittington, UK
  • Absolwentka Intuitive Coach®, J. Flanagan
  • Absolwentka Facilitation systemic transformation” Sarah Peyton USA
  • Dyplomowana mediatorka w Polskim Centrum Mediacji w postępowaniu w sprawach rodzinnych oraz o rozwód i separację.

 

Moja praca koncentruje się na rozwoju osobistym lub rozwoju umiejętności. Wspieram i towarzyszę Klientowi w życiowych, zawodowych, związkowych lub rodzicielskich transformacjach. Czyli w zmianie – zarówno tej której wyczekujemy, jak np. rozwinięcie nowego projektu, zrobienie kolejnego kroku na ścieżce kariery, zawarcie związku. Jak i w tej, przed którą się wzbraniamy – zakończenie trudnej relacji, odejście z firmy, opuszczenie nierokującego przedsięwzięcia.

Pracuję także jako konsultant oraz mentor, dla osób które rozpoczynają swoją karierę w zawodzie coacha i potrzebują wsparcia w zakresie marketingu, personal brandingu oraz promocji swojej praktyki zawodowej.

Oferuję wsparcie jako mediator w sytuacjach konfliktu lub różnic, gdy trudno jest znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące dla obu stron.

Od 2009 roku współprowadzę firmę szkolącą oraz wspierającą rozwój umiejętności coachingowych Centrum Life Coaching Polska www.centrumcoachingu.com . Jestem wykładowcą w warszawskiej wyższej uczelni Collegium Civitas – prowadzę zajęcia w ramach Studiów Podyplomowych „Life Coaching Start Up”ACSTH, a także jestem kierownikiem studiów podyplomowych „Porozumienie bez Przemocy”, „Mediator wg NVC Marszalla Rosenberga” oraz „Train the trainer PbP” . Jestem współautorką książki „Life coaching w nurcie serca”. A od niedawna współtworzę portal „Kobiety i moc” www.kobietyimoc.com