W ostatni nów tego roku, w sobotę 4. Grudnia zapraszam do wzięcia udziału w Ceremonii Wdzięczności.

Koniec roku zwykle przebiega nam w szalonym pędzie. Święta, spotkania firmowe, rodzinne, prezenty, Sylwester, postanowienia noworoczne. I w efekcie w kolejny rok wchodzimy zmęczone, przytłoczone, sfrustrowane. I czujemy że po takiej końcówce roku to by się przydało odpocząć…

A żeby wejść w nowe w 2022 i to nowe smakować, potrzebujemy uhonorować to co odchodzi, to co w tym roku było naszym udziałem, a co z tym rokiem żegnamy. Potrzebujemy zatrzymania i podsumowania.

I temu ma służyć udział w Ceremonii Wdzięczności. Energia nowiu wspiera by rosło to o czym marzymy, czego chcemy w życiu więcej. To za co jesteśmy wdzięczni. Więc pozwólmy sobie być wdzięczne, na tym się skoncentrować. Zobaczyć co mamy dokoła siebie, co osiągnęłyśmy lub odpuściłyśmy, co inni wnoszą w nasze życie, czym my dzielimy się ze światem. To będzie piękne zaproszenie tego o czym marzymy na przyszły rok.

A zatem:

  • po pierwsze: Zarezerwuj sobie czas w sobotę 4 grudnia od godziny 11 do 17.
  • po drugie: zarezerwuj sobie miejsce – napisz do mnie na prive lub mail, co wolisz.

I już nic więcej nie potrzebujesz robić – wystarczy, że będziesz.

To będzie czterogodzinna ceremonia, w której będziemy się dzielić, świętować, wzruszać się, nurkować we wdzięczności. W energii kręgu, korzystając ze wsparcia metafor, wewnętrznych przewodników, aromaterapii w olejkach eterycznych…To będzie prawdziwe święto wdzięczności.

Gdzie: Warszawa, Ośrodek Radość Bycia, AL. 3 Maja 7

Cena: 250 pln   Rezerwacje: coach@kajakozlowska.pl