„Program „Zacznij od siebie” był i nadal jest takim „ciepłym szalem” dla mojego JA , Niby już tyle wiem…a tu- proszę- nowe spojrzenie. Ciekawe ujęcie tematu, mocne pytania, „podrapanie” po głowie. Wszystkie tematy 5 dni skupiły się na mnie- o, jak pięknie!  Zrobiłam ćwiczenia- i w pewnym sensie utwierdziłam się w tym, co JEST, a jednocześnie jest SZERZEJ. Kaja- jak zwykle- trafnie, ciepło, życzliwie, empatycznie- nic tylko czerpać i zjadać. Dziękuję i polecam!”

„Spokój, harmonia, pozytywna energia, ogromna wiedza, doświadczenie i poczucie humoru – warsztaty z Kają były dla mnie ogromną inspiracją do dalszego rozwoju i jako coach i jako rodzic”

„Dużo łez i jeszcze więcej śmiechu. Ogrom empatii, ciepło, dobra energia, poczucie bezpieczeństwa, akceptacja i zrozumienie, Jak sesje, to tylko z Kają.”

„Każdego dnia czuję wdzięczność za spotkanie Kai na moich życiowych ścieżkach. Odkąd zaczęłyśmy sesje coachingowe, perspektywy potrzegania otaczającej mnie rzeczywistości uległy całkowitej zmianie. Dzięki profesjonalizmowi Kai, stanowiącego niesamowite połączenie stanowczości, delikatności i naturalnej empatii, odkryłam swoje powołanie. Dzisiaj sama staję się coachem. Dziękuję Kaju”