Sesje coachingowe to praca z obszaru rozwoju osobistego. To sposób wspierania i towarzyszenia Klientom w życiowych, zawodowych, związkowych lub rodzicielskich transformacjach. Czyli w zmianie – zarówno tej której wyczekujemy, jak np. rozwinięcie nowego projektu, zrobienie kolejnego kroku na ścieżce kariery, zawarcie związku. A czasem w tej przed którą się wzbraniamy – zakończenie trudnej relacji, odejście z firmy, opuszczenie nierokującego przedsięwzięcia.

Proces coachingowy tworzy cykl sesji, trwających 60 lub 90 godz, prowadzonych przez coacha, pracujemy w rozmowie, w ćwiczeniach, analizie sytuacji, tworzeniu metafor.

Jak zacząć? Umówmy się na pierwsze spotkanie – to bezpłatna konsultacja, trwająca 30- 60 min. Jej celem jest ustalenie zasad współpracy i zaplanowanie naszej współpracy. Możemy się spotkać się na zoom lub porozmawiać telefoniecznie.

W trakcie dalszej współpracy nasze spotkania będą  trwały 90 min i będą obywać się regularnie  – w terminie który sobie ustalimy. Wszystkie sesje odbywają się na zoom – wyślę Ci link do spotkania.