Kim jestem?

with Brak komentarzy

Jestem poszukiwaczką diamentów. I to zawodowo.  Zapraszam klientów aby odkrywali skarby swoich talentów i pokazywali je światu. Aby ze swoich pasji i marzeń tworzyli formuły na codzienne życie. Aby praca stawała się przestrzenią, w której można się realizować, rozwijać i odnosić sukcesy.

Jestem marzycielką i zapraszam do marzeń. Zapraszam aby tworzyć swoją zawodową przestrzeń, tak aby marzenia urzeczywistniać. Tożsamość zawodowa to istotny element życia – i jeśli w nim nie czujemy spełnienia, to wpływa to na wszystkie pozostałe aspekty. Nie da się tego oszukać – ale można znaleźć sposób na to by sobie pomóc.

Jestem projektantką spokoju – takiego który wynika z poczucia bezpieczeństwa, ze świadomości swojej wartości i działania w zgodzie ze sobą. Takiego, którego źródło jest w Tobie, o który możesz dbać i pielęgnować. I który sprawia, że czujesz się w swoim życiu po prostu dobrze.

Jestem osobą, która mocno stoi na ziemi. Wierzę w moc strategicznego planowania. Widziałam to wiele razy i wierzę, że gdy koncentruje się na tym czego się  pragnie – i włącza w działanie zarówno poziom serca: które chce i poziom umysłu: który wie jak – to udaje się stworzyć idealną strategię i plan działania, dzięki któremu z łatwością i przyjemnością się ją realizuje.